Üreticilerimiz

Voiterra’yı tercih ettiğinizde ürünlerinizin nerede ve hangi koşullarda üretildiğini şeffaf bir şekilde görebilirsiniz. Tamamı Türkiye’de yer alan, en yüksek standartlarda sosyal sorumluluk ve çalışma politikalarına sahip üreticilerimiz ile tanışın!

Sertim Tekstil

1987 yılından bu yana artan bilgi birikimi ve tecrübesiyle Sertim Tekstil, üst düzey standartlarda hizmet vermektedir. Yüksek kaliteli ve yumuşak dokuya sahip organik t-shirtlerimizin üretimini gerçekleştiren Sertim Tekstil, geçtiği sosyal denetim kapsamında çalışanlarına sağlıklı çalışma koşulları sunmaktadır. Endüstri 4.0 kapsamında yaptığı çalışmalar ile de kaynak kullanımında verimliliğini artırmak için hareket etmektedir. Sertim'in sahip olduğu sertifikaları bazıları şu şekildedir: SEDEX, GRS, GOTS (CU1027624) ve BCI.

Image
Image
Image

Alkatek Çorap

Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü geri dönüştürülmüş pamuklu çoraplarımızın üretimini gerçekleştirlen Alkatek Çorap, 35 yıllık tecrübesi ile yüksek standartlarda üretim koşullarına sahiptir. Fabrika genelinde sürekli olarak karbon ayak izlerini düşürmek için çalışmalar gerçekleştirmektir. Geçtiği sosyal denetim kapsamında çalışanlarına sağlıklı çalışma koşulları sunmaktadır. Alkatek'in sahip olduğu sertifikaları bazıları şu şekildedir: SEDEX, GOTS (CERES-0790) ve OEKO-TEX.

Image

Üyelere özel indirim ve fırsatlardan yararlanmak için üye olmayı unutmayın!

visamaestromastercard